Vánoční večírek 2023 u ASTON Eco: Společenská setkání posilující týmového duchaPřipojte se k nám na cestě za nezapomenutelným vánočním večírkem Aston Eco 2023, kde tradice a týmový duch ožívají v srdci Tábora.


Letošní rok jsme oslavili v útulné atmosféře středověké krčmy Housova mlýnu, kde historie splývá s moderním duchem naší firmy. Nejenže jsme se sešli skoro v plném počtu, také jsem si i vychutnali dobový raut a zábavu od místního kouzelníka a baviče.

Vánoční večírek 2023 u ASTON Eco: Společenské setkání v Housův Mlýn Tábor

Krčma Housův Mlýn, Tábor

Vánoční večírek 2023 u ASTON Eco: Raut v Housův Mlýn TáborVánoční večírek 2023 u ASTON Eco: Bavič v Housův Mlýn Tábor

V průběhu večera došlo na krátké zhodnocení roku, předání dárků ke "kulatým" výročím a poděkování za dlouholetou spolupráci. Ocenili jsme úspěchy a věnovali se budování vztahů mezi kolegy z různých divizí. 

Vánoční večírek 2023 u ASTON Eco: Jiří Smrž na Společenském setkání v Housův Mlýn TáborVánoční večírek 2023 u ASTON Eco: Předávání dárků v Housův Mlýn Tábor

Zhodnocení roku 2023 majitelem společnosti, panem Jiřím Smržem                                                                                                                Předávání dárků (na fotografii J.Smrž, J.Chotovinský)

 

Zbytek večera se nesl v duchu komunikace zaměstnanců z různých provozních středisek a divizí (zneškodňování, sběr a výkup, recyklace a legislativa), kteří se během roku tak často nepotkávají. Někteří si vyměňovali informace až do ranních hodin.

Tato setkání zdůrazňují význam spolupráce a vzájemné podpory v ASTON Eco.

 

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společná setkání!