Divize sběru a výkupu

DIVIZE SBĚRU A VÝKUPU ODPADŮ

Naše střediska v Praze, Plané nad Lužnicí, Sezimovo Ústí, Písku a Nýrsku poskytují komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství, s důrazem na recyklaci, separaci a vytřídění využitelných složek odpadů. Vytváříme optimální, efektivní a účelné procesy nakládání s odpady, které získáváme sběrem nebo výkupem od původců odpadů. Naše střediska jsou vybavena a řádně zabezpečena, aby eliminovala negativní vlivy na životní prostředí.

 

 Divizes-sberu-a-vykupu-Plana-nad-Luznici

Divize sběru a výkupu (budova před renovací) - Planá nad Lužnicí

 

Provozovna Písek

Provozovna Písek

Jsme hrdí na to, že naše střediska pro sběr a výkup odpadů přispívají k udržitelnému hospodaření s odpady a chráníme životní prostředí pro budoucí generace. Pro více informací o našich službách nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás a pro naši planetu.

Provozovna Planá nad Lužnicí

Provozovna Planá nad Lužnicí

ÚČEL NAŠICH ZAŘÍZENÍ:

  • Konečné přetřídění a separace nebezpečných i ostatních odpadů.
  • Maximální snaha o omezení skládkování odpadů.
  • Preference materiálového využití (recyklace) a energetického využití (spalování).
  • Dotřídění využitelných složek průmyslových odpadů.

 

Veškerou naši činnost podporuje vlastní přepravní kontejnerová technika v provedení ADR, což zajišťuje bezpečnou manipulaci s nebezpečnými materiály a odpady.

Planá nad Lužnicí ADR vozidla

"Chcete-li zůstat v obraze o nejnovějších aktualitách a novinkách z naší společnosti, sledujte nás na Facebooku a nebo navštivte naši sekci aktuality, kde najdete nejnovější informace o našich projektech a ekologických iniciativách."